Resultat 2019

Viken indoor, 2019-11-30-2019-12-01
Loas VinterCup OK PUH, 2019-11-17
Höstrusket i Orkelljunga, 2019-11-17
Veteran OL, 2019-11-14
Luffarligan, 2019-11-13
Novembertävlingarna långdistans, 2019-11-10
Markanatten trail run, 2019-11-09
Novembertävlingarna, 2019-11-09
Höstlunken, 2019-11-03
Råbockalången, 2019-11-03
Rodhenloppet, 2019-11-02
Oktoberracet, 2019-10-27
Veterantour, 2019-10-24
Daladubbeln individuella öppna klasser, 2019-10-20
Daladubbeln patrull, 2019-10-20
Daladubbeln individuella öppna klasser, 2019-10-19
Daladubbeln stafett, 2019-10-19
Roslagsveteranerna Bollstanäs, 2019-10-17
Luffarligan Granskog, 2019-10-16
25mannamedeln, 2019-10-13
Motionsorientering 25manna, 2019-10-12
25-manna, 2019-10-12
Luffarligan, 2019-10-09
Roslagsveteraner, 2019-10-09
Natt KM, 2019-10-08
Skärmjakten Dag 2 Medel, 2019-10-06
Skärmjakten Dag 1 Lång, 2019-10-05
Skogskarlsmatch Gästrikland-Uppland, 2019-10-05
Roslagsveteranerna, 2019-10-03
Arosträffen Lång, 2019-09-29
Upplandscupsfinalen, 2019-09-28
Arosträffen Medel, 2019-09-28
Roslagsveteranerna, 2019-09-26
Veteran OL, 20190924
OK Österåker Individuell Medeldistans, 2019-09-22
Skyttorpslången, 2019-09-21
Roslagsveteranerna Täby, 2019-09-19
KM Terräng, 2019-09-19
Attundadubbeln Långdistans, 2019-09-15
Ungdoms SM Distriktsstafett, 2019-09-15
Attundadubbeln Medeldistans, 2019-09-14
Ungdoms SM Lång, 2019-09-14
Ungdoms SM Sprint, 2019-09-13
Roslagsveteranerna, 2019-09-12
DM Stafett, Uppland, Individuella öppna klasser, 2019-09-08
DM Stafett, Uppland, 2019-09-08
DM Medel, Uppland, 2019-09-07
DM Natt, Stockholm-Södermanland, 2019-09-06
Roslagsveteranerna, 2019-09-05
DM Lång, 2019-09-01
DM Medel, Stockholm, 2019-08-31
DM Natt, 2019-08-30
Roslagsveteranerna, Länna, 2019-08-29
Åvingedubbeln, Medeldistans, 2019-08-25
Avestapropagandan, Dag 2, Medel, 2019-08-25
Åvingedubbeln, Långdistans, 2019-08-24
Avestapropagandan, Dag 1, Lång, 2019-08-24
Roslagsveteranerna, 2019-08-22
Motionsorientering, Arlanda, 2019-08-20
Långhundradubbeln, Lång, 2019-08-08
Klåverödsmedeln, 2019-08-18
Långhundradubbeln Medel, 2019-08-17
Roslagsveteranerna, 2019-08-15
Rånäs/Rimbo Sprintcup del 4, 2019-08-12
Roslagaveteranerna, 2019-08-08
Stjärnorpsmedeln, 2019-08-08
Obygdshelgen dag 2, 2019-08-04
Obygdshelgen dag 1, 2019-08-03
OK Hällens 3 dagars, dag 3, lång, 2019-07-31
OK Hällens 3 dagars, dag 2, lång, 2019-07-30
O-ringen MTBO, 2019-07-22/27
O-ringen, 2019-07-22/27
O-ringen träningsrace, 2019-07-20
Skargårdssprinten, 2019-07-16
Hallands 3-dagars, 2019-07-12/14
Motionsorientering i Länna, 2019-07-09
Gotland 3 dagars, 2019-07-09/11
Gotlands 2 dagars, 2019-07-06/07
Eskilstuna Weekend, 2019-07-05/07
Tjust 2 dagars, 2019-07-02/03
Trekvällars, 2019-07-01-03
Havs OL, 2019-07-29/30
33 i Sälen, 2019-06-28/30
Rånäs OK/Rimbo SOK, Sprintcup, Etapp 3, 2019-06-26
Idrefjällens 3 dagars, 2019-06-25/27
Idrefjällsprinten, 2019-06-24
Idrefjällveckan, Fjäll-O, 2019-06-23
Rånas OK/Rimbo SOK, Sprintcup, Etapp 2, 2019-06-19
Skogsflickornas triangelmatch i Uppland, 2019-06-16
Jukola
Rånäs OK/Rimbo SOK, Sprintcup, Etapp 1, 209-06-12
Dala Veteran OL, 2019-06-11
Veteran SM med Ösaträffen, Dag 4, Medel, 2019-06-09
Veteran SM med Ösaträffen, Dag 3, Lång, 2019-06-08
Veteran SM med Ösaträffen, Dag 2, Sprint, 2019-06-07
Ösaträffen, Dag 2, Medel, 2019-06-07
Motionsorientering, Görväln, 2019-06-06
Ösaträffen, Dag 1, Lång, 2019-06-06
Motionsorientering, 2019-06-04
Slottssprinten, 2 mannastafett, 2019-06-02
Slottssprinten, 2019-06-02
Lång KM, 2019-05-28
Roslagsveteranerna Åland, 2019-05-28
Stockholm City Cup 3, 2019-05-28
Bergnäsets AIK Vårtävling, Dag 2, Medel, 2019-05-26
Bergnäsets AIK Vårtävling, Dag 1, Lång, 2019-05-25
SM Ultralang, 2019-05-23
Mol 7, 2019-05-23
Roslagsveteranerna, 2019-05-23
Stockholm City Cup, Etapp 2, 2019-05-22
Skogsflicksmatch mellan Uppland och Stockholm, 2019-05-20
Närkekvartetten Lång, 2019-05-19
Närkekvartetten Medel, 2019-05-18
Faxeträffen Medel, 2019-05-18
Roslagsveteranerna, 2019-05-16
Stockholm City Cup 1, 2019-05-15
DM Sprint, 2019-05-14
Närkekvartetten Medel, 2019-05-12
Fäbodloppet dag 2, 2019-05-12
Fäbodloppet dag 1, 2019-05-11
Motionsorientering, 2019-05-11
Narkekvartetten Lång, 2019-05-11
Roslagsveteranerna, 2019-05-09
Spatet, 2019-05-07
Roslagshelg, Medel, 2019-05-05
Roslagshelg, Lång, 2019-05-04
Roslagsveteranerna, 2019-05-02
IFK Lidingo, Medeldistans, 2019-05-01
Hammarslaget, 2019-05-01
OL Rounden, dag 3, 2019-04-28
Roslagsveteranerna, 2019-04-25
Våryran, 2019-04-22
Uppsala Möte Lång, 2019-04-22
Uppsala Möte Medel, 2019-04-21
Dackefejden, Lång, 2019-04-21
Anebyorienteringenm Medel, 2019-04-21
Uppsala Möte Sprint, 2019-04-20
Påskmedeln Ronneby, 2019-04-20
Uppsala Möte, Natt, 2019-04-19
Torsås OK, 2019-04-19
Roslagsveteranerna, 2019-04-16
Enenracet, 2019-04-14
Klövaträffen, 2019-04-14
Mörtsjödubbeln, 2019-04-13
Strängnasdubbeln, 2019-04-13
Veterantour, 2019-04-11
Lovömedeln, 2019-04-07
Rånässtafetten, Individuella Öppna Klasser, 2019-04-07
Rånässtafetten, 2019-04-07
Bosarpsträffen, Lång, 2019-04-07
Lännamedeln, 2019-04-06
Bosarpsträffen, Medel, 2019-04-06
Grymnatta, 2019-04-05
Roslagsveteraner, 2019-04-04
Kringelträffen, Dag 2, 2019-03-31
Vårdubbeln, Lång, 2019-03-31
Kringelträffen, Dag 1, 2019-03-30
Vårdubbeln, Medel, 2019-03-30
Sumpnatta, 2019-03-29
Roslagsveteranerna, 2019-03-28
Nattugglan Del 3, 2019-03-26
Wintercup Final, 2019-03-24
Långdistans Mitt i Skane, 2019-03-24
Roslagsveteranerna, 2019-03-21
Nattugglan Del 2, 2019-03-19
Nattugglan Del 1, 2019-03-12
Hallandspremiaren, Medel, 2019-03-09
Sverigepremiaren, Lång, 2019-03-03
Sverigepremiaren, Medel, 2019-03-02
Luffarligan, 2019-02-27
Wintercup Etapp 4, 2019-02-17
Stockholm Indoor Cup, Etapp-2, 2019-02-03
Stockholm Indoor Cup, Etapp-1, 2019-02-02
Wintercup Etapp 3, 2019-01-20